برای چه می آیی؟مگر کسی منتظر توست؟

البته شاید یکی دو ماه دیگر منتظرت هم شدیم بعد جام جهانی!

می گویند تو خود منتظری پس منتظر باش تا فینال!!!

چه عجله ای است؟ سرمان آنقدر شلوغ است که نگو و نپرس ! از یک طرف دعوا سر سبز یونجه ای، از یک طرف جام جهانی و از یکطرف  هم هردوطرف! تو دیگر سرمان را بیش از این شلوغ مکن، اینها را مگر می شود کنار گذاشت پس بیا و آقایی کن! تو که تا حالا منتظر مانده ای یکی دو ماه دیگر، چه فرقی می کند؟ البته به فکرت خطور هم نکند که ما تورا از یاد برده ایم نــــــــــــــــه ما جام جهانی را هم به عشق تو نگاه می کنیم وقتی تیم مارادونا دو هیچ عقب است به تو توسل میکنیم که آقا یا مسی دو گل می زند یا دیگر نه ما نه تو!!!! اگر برای مسی پنالتی افتاد  قلبهایمان همه به یاد توست به گل زد که زد به گل نزد دیگر نه ما نه تو!!!!!!!! تو که همه کارهای جهان به دست توست وقتی روی پای مسی خطا می کنند که کاش بجای او پای من می شکست آقا آقا میکنیم که نکند که برای او اتفاقی بیفتد!

دیگر برویم سر اصل مطلب! به نظرت آقا کدام تیم قهرمان می شود؟؟؟؟

به نظر من آرژانتین! آخر من زیاد تا حالا دعا نمی کردم اما این روزها زیاد دعا می کنم که آرژانتین قهرمان شود لااقل قهرمان هم نشد که خدا نکند بعد جام جهانی مسی به ایران بیاید سوء تفاهم نشود آقا، فکر نکنی مسی را به تو ترجیح دادم دیدار مسی با معیت تو می چسبد!

آقا حالا تو چرا نظرت را نمی گویی درباره جام جهانی؟ بگذار من بگویم، حتماً به نظر تو ایران قهرمان می شود!ای بابا ایران که تو جام جهانی نیست مثل اینکه از مسائل روز جهان خبر نداری؟؟؟ابران هنوز نرفته از همه گل می خورد از بازیکن خودی بگیر تا بازیکن خارجی! اگر می رفت چه میشد؟

آقا دیگر دارم میروم برای آقای گل شدن مسی یک تسبیح صلوات بفرستم ضمنا یک خبر خوب! امروز از یکی از دوستانم شنیدم که مسی با دوست دخترش آنتونلا ازدواج خواهد کرد خیلی خوشحال شدم،طفلکی خیلی تنها بود دلم می سوخت برایش!

نکند تو هم تنهایی؟!!

آقا تو هم لطف کن یه کم صبر کن تا فینال!!!!!!!