تولدت مبارک...

درست دو روز از پایان فاطمیه گذشته است و هنوز هم که هنوز است ما انتقام سیلی زهرا را نگرفته ایم. هر روز که به قله ظهور نزدیک تر می شویم، ما بر  این خواست خود مصر تر می شویم. این فاطمیه هم گذشت تو اما نیامدی.یادش بخیر! انگار همین دیروز بود که داشتم می نوشتم:« فاطمیه نزدیک است.مساله این است.» و الان حسرت روضه های منبر حاج آقا فروغی را می خورم. این فاطمیه سعی ام بر این بود که فقط و فقط به خودم گیر دهم و ول کنم گیر دادن به صدا و سیما، مسئولان پر مدعا، رئیس جمهوری مانده در خانه و انزوا، مشایی همان آقای بوق و پر سر و صدا و  هزار تا مساله گیردار دیگر و قس علی هذا! بین خودمان بماند، انصافا ماها خیلی پر روییم حتی بدون دور از حضور. این همه گناه و روی سیاه و باز ما را به روضه مادر راه می دهند. این همه خطا و باز عطا !که مارا هم به جمع سینه زنان ارباب راه می دهند.  و شاید بگویی خیلی بی ربط، اما کاملا با ربط !همین امروز روز تولد من است. نوزدهم اردیبهشت ماه که امیدورام به برکت گریه های فاطمیه بخشیده شوم. و شاید بعد از بیست سال که عبارت کلیشه ای « تولدت مبارک» را می شنوم و  هیچ کدام از این بیست سال تولدم نبوده، این بار به معنای واقعی متولد شوم و زنده. و این دعای شما بهترین هدیه ای است برای روز تولد من کمترین.

کمی خودمانی: امروز اولین پیامی که برایم فرستاده شد این بود: «دعا بهترین هدیه ای است برای کسی که دوستش داری.» شاید هیچ هدیه ای به این اندازه نمی توانست مرا در روز تولدم، ایتقدر خوشحال کند. شما هم به مناسبت روز تولدم، من حقیر را از ته دل دعا کنید.قرار بر این بود که فعلا ننویسم. اما به احترام یکی از دوستان و مناسبت امروز، این خودمانی نوشت را نوشتم فارغ از هرگونه زیبایی ادبی و...به امید اینکه من حقیر هم توفیق آن را بیابم که لبخند بر لبان رهبرم بنشانم.

جای مهتاب به تاریکی شبها تو بتاب...

لبخند تو ، آرامش من...

/ 19 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید منتظر

سلام چطوری برادر . یه وقت کم نیاری. مشتاق دیدار ستاره سهیل!

javad

سلام.تولدت مبارك‏!زير سايه حق قلمتان مستدام‏!‏

حزب

جوان امروز خسته نباشی

علیرضا

- قال الله عزّوجلّ: اي آدم! آن‌چه بين من و توست: از تو دعا و از من اجابت.(الخصال1/244) .................... سلام برادر خوبم تولدت را از صمیم قلب تبریک میگم انشاءالله که صد سال زنده باشی وبا نوشته ای خوبت همیشه به روز باشی

مه شکن

سلام داداش گلم ! همین طور بی هوا اومدم وبلاگت دیدم قالب جدید ، هدر جدید ، متن جدید ، موضوع جدید ، سال جدید ...... تولدت مبارک مرتضی جون . می گم خوبه که .... هیچی بذار به خودت می گم .

كرامت

سلام.خوبی یا چه طوری؟ تولدت مبارک (با تاخیر) اگه فرصت کردی یه سر به وبلاگ من بزن.دعوت شدید یا علی

محمد رسول

*** سلام دوست گرامی آیه ی شریفه ی « لن یجعل الله للکافرین علی المؤمنین سبیلاً » خدا هیچ گاه برای كافران نسبت به اهل ایمان راه تسلط باز نخواهد نمود . با ادامه گفتمان نقش روحانیون در جامعه و سیاست - قسمت پنجم به روز هستم. ممنون میشم قدم رنجه فرمایید وبا نظرات سازنده ی خود من را خشنود سازید. [گل][گل][گل]

پیام فضلی

در جوانی ات، لبخند را بر دل حضرت ماه بنشانی إن شاءالله. تولدت مبارک[چشمک][گل] خیلی دعام کن. یاحق-

خورشید

یه خورده دیر دارم میگم تولدتون مبارک

نازنین

وبلاگتو خوندم عالی بود[اوه]به ما سر بزن